Rambler's Top100
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Art Jazz Cooperation 2010 Печать
Art Jazz Cooperation 2010Фестиваль «Art Jazz Cooperation» відбувається в Луцьку та Рівному наприкінці серпня кожного року в рамках святкування Дня міста. Глядачами фестивальних заходів стають тисячі лучан та рівнян.

У рамках Фестивалю відбуваються: окремі сольні виступи, джазові лабораторії, джем-сейшни, концерти не лише визнаних колективів і виконавців, але й  молодих, талановитих, амбітних та самобутніх музикантів.

Вже традиційною фестивальною подією став унікальний мистецький проект – Фотоконкурс «Джазові  Емоції», до якого залучаються не лише відомі фотохудожники, а й початківці.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів.

Що: ІII Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2010»
Місце проведення:  м. Луцьк, на території Луцького замку; м. Рівне, Драматичний театр
Дата проведення: 27-29 серпня 2010 р.
Сайт фестивалю: http://www.artjazz.info
Вартість квитків: 20 грн.


Учасники фестивалю:

MANSOUND (Україна)
Ніна Шацька (Росія)
Peter Lipa Bend (Словаччина),
UKRAPOL (Польща-Україна),
Free Spoken Band &Т. Балакірська (Росія),
Lela Brasil Project (Україна),
Джаз – тріо Б. Гуменюка (Україна),
Luchesk Band (Україна),
JT FRESH (Україна),
Дует Рукомойнікова та Давидова (Україна),
Резус-Блюз (Україна).

29 серпня в м. Рівне - Олег Скрипка та Джаз – кабаре «Забава»


Географія майданчиків і спектр наших заходів суттєво розшириться. В програмі Фестивалю пройде флористична виставка; конкурси: на кращу хореографічну, театральну імпровізацію, на миттєвий малюнок... Відбудеться виставка та підбиття підсумків конкурсу живопису та фоторобіт «Джазові емоції”. Концертні виступи солістів, джазових колективів і музикантів-віртуозів, будуть традиційно завершуватись ДжЕм сейшном і неформальним спілкуванням з глядачами.

Відомі джазові музиканти та вокалісти проведуть низку безкоштовних майстер-класів для місцевих музикантів. Молодь обох міст проведе святковий флеш-моб «Луцьк – Рівне – ЦЕ ДЖАЗ!», який одночасно розпочнеться у двох містах і зв’яже два заходи прямим ефіром.

У цьогорічному Міжнародному фестивалі візьмуть участь надзвичайно цікаві джазові музиканти: «Peter Lipa Band» (Словаччина), Тріо М.Токаря (Україна – Польща), «FreeSpokenBand» (Росія), «Gavana Band» (Чехія), «Jazz trio de Charte» (Франція), Україну представлятимуть Джаз-дует Сергія Давидова та Олександра Рукомойнікова, Джаз-тріо Богдана Гуменюка, самобутній молодий колектив «Leyla Brazil Project»…

Театральні та хореографічні проекти Західної України: разом з відомими та популярними «Від Ліхтаря», «Light Dance Company» на глядачів чекають і цікаві новачки Фестивалю.

На 3-й фестивальний день, 29 серпня, в Драматичному театрі м. Рівне відомий музикант і співак, лідер гурту «Воплі Відоплясова», Олег Скрипка виступить із джаз-оркестром «Забава». Окрім світових джазових стандартів у оригінальній обробці, він гратиме українську музику 1930-40-х років і співатиме пісні у стилях джаз, свінг, фокстрот, танго. Свого часу під цю музику витанцьовувала вся галицька та буковинська молодь. Тепер і рівняни матимуть змогу  насолодитися елегантністю, витонченістю та світлим гумором пісень нашої музичної спадщини.

 
Джаз фестиваль
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Ми в facebook Ми Вконтакті Живий журнал RSS